آقای مستغنی که در کارنامه ی کاشون افراد موفقی چون زهرا رتبه سه کنکور 93 به چشم میخوره از مشهورترین مشاوران شیراز هستن.ایشون در کلاس های مشاورشون از بچه ها معنی لغت و تاریخ ادبیات می پرسن و خلاصه نویسی هاشون رو چک می کنن.اما از نواقص کار ایشون هم میشه به بی نظمی برنامه ای اشاره کرد.درضمن تحصیلات ایشون در زمینه ی شیمیه و خودشون در کنکور چندان موفق نبودن.جلسات به صورت فردی است.

شنیدم که اخیرا دفتر ایشون بسته شده

نظرات مردم:

نظر محمد:

من تا حالا ندیدمش ولی در موردش اینا رو شنیدم ! راست یا دروغش رو نمیدونم

جلساتش حداکثر نیم ساعته هست ! دفترش هم قصرالدشتهر دانش اموزی رو قبول نمیکنه ! فقط تراز بالاها و. قبول میکنه !
ازمون میگیره و اکثر جلسه ها لغت و تاریخ ادبیات و میپرسه ! خودش جزوه های مخصوص خودشو داره و. !
و میگن بین دانش اموزاش خیلی فرق میزاره و از پاییز یا. به بعد فقط رو یه گروه از دانش اموزاش کامل و متفاوت با بقیه کار میکنه !

هزینش هم بالاست !!!

نظر مسیح :
من نمیشناسم ایشونو اما هنر مشاور اینه که یه دانش آموز که ضعیف یا متوسط هست رو سطحش رو ببره بالا دانش آموزی که نرازش بالاست خودش میدونه چکار کنه و نتیجش هم خواهد گرفت . من فکر میکنم تو این موارد مشاور نقش خاصی نداره و فقط نتیجه ی کار که رتبه ی خوب دانش آموز تراز بالاست نصیبشون میشه .
اما بازم تاکید میکنم من اصلا نمیشناسم این آقا رو و نظرم رو بطور کلی برای معلم ها و مشاورایی که فقط دانش آموز قوی رو قبول میکنن گفتم .

اطلاعات ما کامل نیست لطفا هر چی راجبه این مشاورها میدونید در قسمت نظرات اضافه کنید

مشاور خوب کنکور شیراز هاشم عباسی

معرفی مشاورهای دیگه

مشاور کنکور خانم صادق پور

رو ,دانش ,ایشون ,فقط ,ی ,هم ,دانش آموز ,رو قبول ,لغت و ,ایشون در ,تاریخ ادبیات

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کابینت ممبران_کابینت سفید_کابینت فرمانی فروش دستگاه تزریق پلاستیک سونلی در ایران روز نوشت های یک دوقطبی آپدیت نود32 - لایسنس نود 32 - یوزرنیم و پسورد نود32 دانلود کتاب و خلاصه کتاب modisbeauty تونل خریدوفروش ارزهای دیجیتال محصولات ارگانیک آویسا هواداران اساسینز کرید